Marker - Alpinist 9 din + Brzdy

(Čierno/Sivé)
359,90 € 319,90 €
Produkt je nedostupný
Kategória: Viazania Značka: Marker Model: Alpinist Farba: Čierna , Šedá
Váha 0 g

Skialpové viazanie Marker Alpinist 9 je novinkou tohtoročnej sezóny od firmy Marker. Skialpové viazanie Marker Alpinist 9 je špičkové skitouringové viazanie, ktoré vďaka svojej nízkej váhe a vysokej tuhosti nájde uplatnenie nielen pri všetkých skitouringových aktivitách, ale aj pri freeride.

Viazanie Alpinist má zásadné výhody Pintech upínania - jednoduchú konštrukciu aj veľmi nízku hmotnosť, navyše pridáva bezkonkurenčnú tuhosť, toľko cenenou pri zdolávaní náročných zjazdov.

Viazanie Alpinist má nastaviteľnú vypínaciu silu, ktorá je stála za akejkoľvek situácie a v akýchkoľvek podmienkach, navyše je možné ju nastaviť pomocou štandardného testovacieho vybavenia. Pri vývoji viazania alpinist bola venovaná pozornosť aj tým najmenším detailom. Preto je veľmi ľahká manipulácia pri prepínaní režimov SKI a WALK aj práca s podperami na stúpanie. K viazaniu je možné veľmi ľahko pridať stúpacie železá.

V porovnaní s ostatnými viazaniami typu Pintech je viazanie alpinist bezpečnejšie a lepšie prenáša energiu vďaka kľúčovým vlastnostiam, ktoré sú priložené.

Váha: 245 g bez brzdy, 335 g s brzdou

Rozsah DIN / ISO: 4,0 - 9,0

Nadstavitelné stupne šlapania: 0°/5°/9°

0