Millet - INTENSE 5

(electric blue/poseidon)
€89.00 €75.70
uni €75.70
Kategória: Ruksaky Značka: Millet Model: Intense Farba: Modrá , Tmavomodrá , Strieborná

Minimalistický batoh ideálny na horský beh. Ak chcete zvládnuť zmeny rýchlosti a stúpenia pri behu, tento inovatívny batoh kombinuje minimalistický dizajn, funkčnosť a extrémnu ľahkosť. Na podporu výkonu v horách má exkluzívnu plochú vzorovú super-stretchovú základňu, ktorá je odolná voči deformácii a minimalizuje celkovú veľkosť.

  • 1 vrecko na zips
  • 1 sieťové vrecko na tyčinky, gély
  • dve 500ml fľaše
  • nastavenie veľkosti na zaťahovačku
Váha 700 g
Materiál Popis

Polyamid, Elastan

Polyamid

Polyamid je syntetické vlákno, ktoré je veľmi ľahké, a pritom je extrémne odolné proti roztrhaniu a opotrebovaniu. Vzhľadom k tomu, že sa takmer nekrčí, veľmi ľahko sa udržuje. Neprijíma vodu. Polyamid dnes poznáme pod obchodnými názvami nylon aperlon. Ide o vlákno veľmi trvanlivé a ľahko vyprateľné. Vďaka ich relatívne nízkemu bodu topenia nie sú príliš odolné voči vysokým teplotám. Použitie: napríklad na výrobu jemných pančúch, dámskej spodnej bielizne, korzetov a plaviek.

Elastan

Syntetické vlákno na základe polyuretánu o vysokej elastickosti. Po natiahnutí na niekoľko násobok svojej dĺžky sa elastan navráti do pôvodnej dĺžky a tvaru. Textílie s prímesou elastanu obopínajú telo, aniž by bránili pohybu. Používajú sa na výrobu pružného športového oblečenia, spodnej bielizne, plaviek. Podiel iba niekoľkých jednotiek percent elastanu výrazne zlepšia úžitkové vlastnosti textílie.

0