Millet - INTENSE 5

(orion blue/noir)
89,00 € 78,00 €
uni 78,00 €
Kategória: Ruksaky Značka: Millet Model: Intense Farba: Čierna , Tmavomodrá , Strieborná

Minimalistický batoh ideálny na horský beh. Ak chcete zvládnuť zmeny rýchlosti a stúpenia pri behu, tento inovatívny batoh kombinuje minimalistický dizajn, funkčnosť a extrémnu ľahkosť. Na podporu výkonu v horách má exkluzívnu plochú vzorovú super-stretchovú základňu, ktorá je odolná voči deformácii a minimalizuje celkovú veľkosť.

  • 1 vrecko na zips
  • 1 sieťové vrecko na tyčinky, gély
  • dve 500ml fľaše
  • nastavenie veľkosti na zaťahovačku
Váha 700 g
Čítať viac
Materiál

Polyamid, Elastan

Polyamid

Polyamid je syntetické vlákno, ktoré je veľmi ľahké, a pritom je extrémne odolné proti roztrhaniu a opotrebovaniu. Vzhľadom k tomu, že sa takmer nekrčí, veľmi ľahko sa udržuje. Neprijíma vodu. Polyamid dnes poznáme pod obchodnými názvami nylon aperlon. Ide o vlákno veľmi trvanlivé a ľahko vyprateľné. Vďaka ich relatívne nízkemu bodu topenia nie sú príliš odolné voči vysokým teplotám. Použitie: napríklad na výrobu jemných pančúch, dámskej spodnej bielizne, korzetov a plaviek.

Elastan

Syntetické vlákno na základe polyuretánu o vysokej elastickosti. Po natiahnutí na niekoľko násobok svojej dĺžky sa elastan navráti do pôvodnej dĺžky a tvaru. Textílie s prímesou elastanu obopínajú telo, aniž by bránili pohybu. Používajú sa na výrobu pružného športového oblečenia, spodnej bielizne, plaviek. Podiel iba niekoľkých jednotiek percent elastanu výrazne zlepšia úžitkové vlastnosti textílie.

Čítať viac
0