Marker - Prilba PHOENIX MAP

(sivá)
Produkt je nedostupný
Kategória: Prilby Značka: Marker Farba: Šedá
Váha 470 g

Skvelá lyžiarska prilba Marker, ktorá ponúka bezkonkurenčný komfort a maximálnu ochranu. Prilby PHOENIX MAP s technológiou MAP (Multi-Impact Adaptive Polymer) sú vlajkovou loďou zjazdových prilieb značky MARKER. Vďaka použitým najmodernejším materiálom a technológiám sa stali pre všetky ostatné značky na trhu etalónom bezpečia a kvality.

Základom je škrupina Hybrid Shell doplnená po obvode hlavy o polstrovaním MAP 2700. Ochranné vložky MAP sú vyrobené zo špeciálneho penového materiálu, sú rezistentné voči teplotným výkyvom, presne obopínajú kritické zóny hlavy lyžiarov a v porovnaní s tradičnými EPS prilbami prinášajú o 22% účinnejšiu ochranu. Firma MARKER je prvým výrobcom, ktorý používa tento nový materiál, ktorý počas extrémne krátkeho časového okamihu od nárazu obnoví svoj pôvodný tvar, čím zaisťuje optimálnu ochranu aj v prípade viacnásobných nárazov. Naviac je polstrovanie MAP pri nosení pohodlnejšie, pretože sa automaticky prispôsobí tvaru hlavy a nedochádza k vytváraniu tlakových bodov.

Prilba Phoenix MAP disponuje aj ďalšími inovatívnymi technologickými prvkami, ktoré výrazne prispievajú k bezpečnosti a značne navyšujú komfort užívania:

  • ventilácia s možnosťou uzatvorenia (Air Channel + Climatic 2 Position)
  • nastavenie obvodu prilby regulačným kolieskom v zadnej časti (RTS Fit System)
  • magnetické zapínanie pod bradou (Fidlock OG)
  • odnímateľná výstelka (XDRY Performance Lining)
  • odnímateľné kryty uší s úpravou Audio Ready
  • štýlová úchytka pásku okuliarov v zadnej časti
  • 360 ° ochrana okrajov prilby pred poškodením vplyvom pádu, alebo pri transporte

Prilba Marker Phoenix MAP je plne kompaktabilní so všetkými typmi lyžiarskych okuliarov pre dospelých Marker modelového radu 2018/2019.

Vyrábané-veľkosti: S (51-55cm), M (55-59cm), L (59-63cm)
Hmotnosť: S470g / M510g / L540g
Certifikát: CE EN 1077: 2007 CLASS B

0