Völkl - Kenja 88

(červeno čierne)
Produkt je nedostupný
Kategória: Freeride Značka: Völkl Farba: Červená , Gaštanová , Čierna

Dámske freeride lyže Völkl Kenji disponujú vysokým potenciálom pre pohyb na upravených svahoch. Sú určené pre zdatných lyžiarky, ktoré požadujú univerzálne lyže. Tým lyže Kenji vždy ponúknu istý prejav, vynikajúcu dynamiku, vysokú stabilitu a vďaka špeciálnej modifikáciu pre potreby žien (mäkšie flexia a nižšia váha) aj skvelú ovládateľnosť. Tomu napomáha nový premenný radius lyže - 3 Radius Sidecut.

Moderný tvar so strednou hodnotou klasického priehybu Camber vo centrálnej časti (Moderate Taper) zaisťuje stabilitu a precízne ovládanie na tvrdom povrchu. Prizdvihnutie špička i pätka lyže (Tip & Tail Rocker) zase výrazne napomáhajú istému a jednoduchému ovládaniu pri jazde voľným terénom v hlbokom snehu.

Nová konštrukcia titanalu FRAME - dômyselne poskladané titanalovou a karbónové pláty v lyži zaisťujú perfektnú ovládateľnosť a tuhosť pri zníženej hmotnosti oproti predchodcovi. a pevné bočnice (Full Sidewall). Viacvrstvové drevené jadro Multi Layer Woodcore je poskladaných z niekoľkých druhov dreva. Tvrdšie drevo je použité v oblasti pod viazaním, kde zaisťuje vysokú pevnosť, mäkšie a pružnejšie drevo je použité v päte a špičke lyže, kde je navyše doplnené o vrstvu z Carbonu.

K lyžiam Kenji odporúčame akékoľvek viazanie Marker z rady Kráľovskej rodiny podľa osobných preferencií.

0