Völkl - Katana V.Werks

(sivé)
920,00 €
177cm 920,00 €
184cm 920,00 €
191cm 920,00 €
Kategória: Freeride Značka: Völkl Farba: Čierna , Šedá

Exkluzívne lyže na freeride - čím väčšia rýchlosť a prudšie svah, tým lepšie. Multifunkčný lyže určené ako na freeride tak i touring vďaka nízkej hmotnosti. Sú vyrobené pomocou exkluzívnej technológie V-Werks a najviac je ocenia najnáročnejší jazdci, ktorým ponúkne skvelé jazdné vlastnosti v hlbokom snehu aj na upravených tratiach, dynamické charakteristiky, nízku váhu a s ňou spojené jednoduché ovládanie, vynikajúcu tuhosť a v neposlednom rade aj excelentný dizajn.

Pri pohľade na tieto lyže ihneď zaujme ultra tenká a napriek tomu extrémne funkčné a pevná 3D konštrukcia. O jej dostatočnú tuhosť sa stará viacvrstvové celodrevené jadro (Multilayer Woodcore), ktoré príkladne doplňuje celokarbonovou plášť (Full Carbon Jacket) s 3D profiláciou (3D.Ridge Carbon) a v strednej časti lyže vsadená pevná bočnice (Center Sidewall). Skvelé jazdné vlastnosti zaisťuje tvar prehnutia Full Rocker.

Lyže V-Werks Katana sú v ponuke v sete so stúpacími pásy, ktoré presne kopírujú tvar lyží. Ku špičkám lyží sa upínajú patentovaným systémom Skin Pin, ku sklznicu potom priľnú bezlepidlovou technológií Vacuum.

K lyžiam Katana V-Werks odporúčame akékoľvek viazanie Marker z rady Kráľovskej rodiny a King Pin podľa osobných preferencií.

Čítať viac
Materiál

Zloženie stúpacích pásov: Mohair / Nylon 65/35%

Čítať viac
0