Karpos - Karpos Finale glove

(Grey/Green)
69,90 €
M 69,90 €
L 69,90 €
XL 69,90 €
Kategória: Rukavice Značka: Karpos Farba: Šedá , Zelená

Outdoorové rukavice Karpos Finale sú ideálne na lyžovanie, skialp a ostatné horské aktivity. Použité materiály poskytujú optimálnu hrejivosť, ochranu pred vetrom, snehom a zabraňujú prehrievaniu. Dlaň je vybavená protišmykovou potlačou, ktorá zaisťuje pevný úchop palíc. Priedušné a komfortné rukavice do extrémnych podmienok.

 

Vlastnosti rukavíc

  • navrchu Pertex® Endurance® materiál s vodoodpudivou DWR úpravou a izolácia Primaloft® Gold 40g
  • dlaň z Polartec® Power Stretch Pro® materiálu
  • protišmyková, silikónová úprava na dlani
  • spevnenie Ultrasuede® materiálom na palci a medzi palcom a ukazovákom
  • pružné stehy na zápästí pre priliehavé sedenie
  • tenký, elastický lem na manžete
Sezóna nosenia Zima
Čítať viac
Materiál

Pertex® Endurance®, Primaloft® Gold, Polartec® Power Stretch® Pro, Ultrasuede®

Pertex® Endurance®

Ľahká a trvácna tkanina, ktorá poskytuje vysokú ochranu aj v extrémnych podmienkach. Jej povrch je potiahnutý ultra tenkým, vzduchovo priepustným povlakom, ktorý zabezpečuje vysokú priedušnosť a odolnosť voči vetru a vode. Táto vrstva umožňuje izolácii udržovať teplo a mať nadýchaný tvar aj v nepriaznivom počasí.

Primaloft® Gold

Syntetická izolácia s najlepšou hrejivosťou, odolnosťou voči vode, hebkosťou a stlačiteľnosťou na trhu. Je vyrobená z ultra jemných, ľahkých a hebkých mikrovláken, vďaka ktorým poskytuje neporovnateľne lepšiu údržbu tepla v suchých aj mokrých podmienkach než ostatné izolácie.

Polartec® Power Stretch® Pro

Hrejivá, priedušná a v dvoch smeroch pružná taknina, ktorá je príjemná na dotyk. Napriek svojej nízkej hmotnosti zaisťuje výbornú hrejivosť a odvod potu z pokožky tela.

Ultrasuede®

Ultrasuede má podobný povrch ako prírodný semiš, ale líši sa najmä väčšou trvanlivosťou, odolnosťou voči zašpineniu a strate farby. Možno ho prať v práčke.

Čítať viac
0