Popredné skialpové oblečenie

image

Už si mysleli, že sa nezaradia medzi velikánov outdoor oblečenia :) No oni to v milníku 10.rokov dokázali....

Opäť mierime do Talianska tento krát na okraj Dolomitov.

Kto by to bol povedal, že nápad chlapci dostanú pri pive na spoločnom stretnutí, ale aj takéto príbehy sa rodia... Dôležité je zotrvať pri sne, nápade a pri tom čo chcete, lebo ako sa vraví, keby to bolo jednoduché robil by to každý :) Aj príbeh značky Karpos bol na začiatku len jeden veľký Experiment.

Odhodlanie, vášeň a snaha rásť sa stali ich heslom a po tažkom období sa značka vypracovala a dostala sa do Top konkurencie medzi outdoor značkami...

Kapos rozpráva o svojich 18,672h pernamentnej práce a značku budujú bez mnohých slov a ozdôb, nakoľko kto si ju raz oblečie a vyskúša, tak rýchlo zmeni identitu svojho funkčného oblečenia.

Ich vyjadrenie...Desať rokov je malá časová škála, ktorá môže ponúknuť prestávku len ako príležitosť na zoznámenie s tým na čom sme doteraz robili, alebo čas na reorganizáciu, ale nie na odpočinok. Nehladáme nič ľahké, lebo ľahké je nudné...

Karpos je názov outdoorovej kolekcie oblečenia od značky Sportful. Sortiment je primárne zameraný na skialpinizmus, horolezectvo a turistiku.

Pierra Menta...Najznámejšie, najťažšie a zároveň najkrajšie 4etapové skialpinistické preteky...

 

Športové oblečenie a doplnky sú vyrábané z kvalitných materiálov, majú atraktívny dizajn. Vďaka spolupráci s profesionálnymi športovcami dostáva firma dôležitú spätnú väzbu, na základe ktorej sú produkty ďalej zdokonaľované.

Napriek tomu, že Karpos vznikol len nedávno, získava si čoraz viac priaznivcov. V súčasnosti vyrába aj oblečenie pre horskú cyklistiku a voľný čas.

Sponzoruje skialpinistické tímy Talianska a Španielska a v minulosti dodával voľnočasové oblečenie cyklistom z tímu Tinkoff- Saxo, v ktorom súťažili aj Slováci: Peter Sagan, Juraj Sagan a Michael Kolář

 

Časť Talianskej reprezentácie:

0